Aktivity
Černá hora je ideální výchozí bod pro hřebenové túry, cyklovýlety, Nordic walking, sjezdy na horských koloběžkách i rodinné výlety s kočárkem. Navíc zde nechybí ani půjčovna koloběžek a elektrokol. Teplé letní měsíce vybízejí k cykloturistice, projížďkám na koni a procházkám Krkonošským národním parkem. Okolí nabízí výborně značené turistické cíle památkového i přírodního charakteru, jako je například přírodní památka Sklenárovické údolí nebo romantický lesní hrádek Aichelburg. V Janských Lázních je pro návštěvníky připravena 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka, která je dlouhá 16 km a je vedena po lesních cestách Černé a Světlé hory. Nedaleko Villy Central je od loňského roku otevřena i velmi populární Stezka v korunách stromů.

Zimní radovánky

V současné době je lyžařský areál SkiResort Černá Hora – Pec pod Sněžkou největším lyžařským areálem u nás. V areálu Černá Hora na vás čeká 55 km běžeckých tratí, 17,5 km sjezdovek a 3,5 km dlouhá sáňkařská dráha. Přímo u objektu se navíc nachází stanice Černohorského Expressu – lanovky, která je v provozu po celý rok. Moderní vybavení areálu se může pochlubit:
  • nejrychlejší vyhřívanou sedačkovou lanovkou v Česku
  • obřím slalomem s časomírou
  • dětským areálem s vlekem
  • nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Česku (Protěž)
  • večerním sáňkováním
Společný skipas je možné využít pro areály Černá Hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Nechybí zde ani lokality s mírnými svahy a odpočinkovým zázemím. Žádné dítě rozhodně nesmí vynechat snowtubing v Live parku Formánky. Samozřejmostí je škola lyžování pro děti i dospělé.

Ráj zážitků

Pokud se chcete podívat i mimo sjezdovky a trasy, vyzkoušejte skialpinistické výlety nebo túry na sněžnicích. Po lyžování lze navíc v areálu Černá Hora využít wellness procedury, bazén plněný místní léčivou minerální vodou, vnitřní i venkovní vířivky, saunu či masáže. Milovníky adrenalinových zážitků láká ve výšce 1 260 m lezecká stěna o ploše 160 m2. A kdyby to nestačilo, ve vzdálenosti 15 km čeká relaxpark s bobovou dráhou, trampolínami, skluzavkami, nafukovacími atrakcemi, prolézací dráhou a dětským hřištěm. U Hospůdky na Formánkách je nově postaveno hřiště na minigolf, ruské kuželky, obří trampolína a dětské hřiště. Příznivci golfu si přijdou na své v 7 km vzdáleném golfovém hřišti v Mladých Bukách, které se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.