1. podzemní podlaží
Apartmán 002

Dispozice

3+KK s balkónem

Plocha

111,32 m2

Cena (bez DPH)

na dotaz

Stav

Volný
Apartmán 002 se nachází v prvním podzemním podlaží. Díky své velikosti a dispozici 3+kk zaujímá většinu tohoto patra. Z oken apartmánu orientovaných na západ je krásný výhled do zeleně a na přilehlý horský potůček.Do apartmánu se vstupuje prostornou předsíní, ze které dále projdete do obytné místnosti, pokoje, koupelny a ložnice se zázemím. Předsíň je prosvětlena pomocí velkého dveřního otvoru, který ji spojuje s obývacím pokojem. Částečně oddělená kuchyně s jídelnou je doplněna o praktickou komoru. U jídelny je umístěn balkon, který lze využít k příjemnému posezení u večeře. Zadní část bytu nabízí soukromou šatnu a koupelnu, která je vybavena velkým sprchovým koutem a rodinnou saunou. Obě koupelny jsou zařízeny dvěma umyvadly, toaletou s bidetem a otopným žebříkem. V druhé koupelně je navržena vana.

Fotogalerie

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat.

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.