1. podzemní podlaží
Apartmán 002

Dispozice

3+KK s balkónem

Plocha

111,32 m2

Cena (bez DPH)

na dotaz

Stav

Volný
Apartmán 002 se nachází v prvním podzemním podlaží. Díky své velikosti a dispozici 3+kk zaujímá většinu tohoto patra. Z oken apartmánu orientovaných na západ je krásný výhled do zeleně a na přilehlý horský potůček.Do apartmánu se vstupuje prostornou předsíní, ze které dále projdete do obytné místnosti, pokoje, koupelny a ložnice se zázemím. Předsíň je prosvětlena pomocí velkého dveřního otvoru, který ji spojuje s obývacím pokojem. Částečně oddělená kuchyně s jídelnou je doplněna o praktickou komoru. U jídelny je umístěn balkon, který lze využít k příjemnému posezení u večeře. Zadní část bytu nabízí soukromou šatnu a koupelnu, která je vybavena velkým sprchovým koutem a rodinnou saunou. Obě koupelny jsou zařízeny dvěma umyvadly, toaletou s bidetem a otopným žebříkem. V druhé koupelně je navržena vana.

Fotogalerie

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.