1. nadzemní podlaží
Apartmán 101

Dispozice

2+KK s lodžií

Plocha

69,15 m2

Cena (bez DPH)

-

Stav

Prodáno
Do apartmánu 101 o dispozici 2+kk v prvním nadzemním podlaží se dostanete z chodby u výtahu. Vstupními dveřmi vcházíte do předsíně, odkud se dále  dostanete do obytné místnosti, WC nebo komory. Prakticky uspořádaná kuchyně je propojená přes bar s jídelním stolem. Prostor u okna je věnován sezení. Velká ložnice umožňuje umístění  toaletního stolku, sofa nebo psacího stolu. Výhodou apartmánu je množství úložných prostor i nadstandardní sociální zázemí, které zahrnuje dvě toalety. Apartmánu nechybí ani nádherný výhled do přírody a nedalekého lesa, a to nejen skrze okna, ale i prostřednictvím praktické a velmi prostorné lodžie s hloubkou 1,5 m. Přestože je obytná část apartmánu orientována na jižní stranu, díky předsazené lodžii nehrozí přehřívání ani během horkých letních dnů.

Fotogalerie

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat.

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.