1. nadzemní podlaží
Apartmán 101

Dispozice

2+KK s lodžií

Plocha

69,15 m2

Cena (včetně DPH)

-

Stav

Stav

Do apartmánu 101 o dispozici 2+kk v prvním nadzemním podlaží se dostanete z chodby u výtahu. Vstupními dveřmi vcházíte do předsíně, odkud se dále  dostanete do obytné místnosti, WC nebo komory. Prakticky uspořádaná kuchyně je propojená přes bar s jídelním stolem. Prostor u okna je věnován sezení. Velká ložnice umožňuje umístění  toaletního stolku, sofa nebo psacího stolu. Výhodou apartmánu je množství úložných prostor i nadstandardní sociální zázemí, které zahrnuje dvě toalety. Apartmánu nechybí ani nádherný výhled do přírody a nedalekého lesa, a to nejen skrze okna, ale i prostřednictvím praktické a velmi prostorné lodžie s hloubkou 1,5 m. Přestože je obytná část apartmánu orientována na jižní stranu, díky předsazené lodžii nehrozí přehřívání ani během horkých letních dnů.

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.