1. nadzemní podlaží
Apartmán 102

Dispozice

4+KK s balkónem

Plocha

104m2

Cena (včetně DPH)

13 300 000 Kč

Stav

Stav

Nabízený apartmán 102 má dispozici 4+kk s balkonem.
Z oken orientovaných na západ je výhled do zeleně a na přilehlý horský potůček. Do apartmánu se vstupuje prostornou předsíní, ve které je nika připravená na velkou vestavěnou skříň. Z předsíně se projde do
obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic i do pracovny s balkonem. Kromě koupelny s velkým sprchovým koutem a toaletou, je zde i samostatné WC.
K apartmánu patří 1 parkovací místo v garážích a 1 sklepní kóje. Garáže byly navrženy a postaveny tak, aby do nich pohodlně mohlo zajet i SUV s připevněným střešním boxem. V domě je navíc společná sauna,
která je k dispozici všem majitelům apartmánů a lyžárna vybavená radiátorem na usušení lyžařských bot, na lyžárnu navazují sklepní kóje. Celý dům je vytápěn pomocí výměníkové stanice napojené na parovod.

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.