1. nadzemní podlaží
Apartmán 103

Dispozice

2+KK

Plocha

41,46 m2

Cena (bez DPH)

-- Kč

Stav

Volný
Přestože je apartmán 103 o dispozici 2+kk nejmenším v rámci 1. nadzemního podlaží, díky pásovým oknům působí velmi světle a prostorně. Lze jej využívat jak pro krátkodobé ubytování 4 osob, tak pro dlouhodobé ubytování páru. Do apartmánu se lze dostat buď po schodišti, nebo pohodlně výtahem. Z předsíně se vchází do koupelny a obývací části, ze které se jednoduše dostanete do ložnice. Prostorná ložnice umožňuje zařízení vestavěnou skříní přes celou stěnu a umístění dvojlůžka. V obytné místnosti se nachází kuchyně, jídelní stůl u okna a prostor pro rozkládací pohovku s TV sestavou. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a otopným žebříkem.

Fotogalerie

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.