1. nadzemní podlaží
Apartmán 103

Dispozice

2+KK

Plocha

41,46 m2

Cena (včetně DPH)

-- Kč

Stav

Stav

Přestože je apartmán 103 o dispozici 2+kk nejmenším v rámci 1. nadzemního podlaží, díky pásovým oknům působí velmi světle a prostorně. Lze jej využívat jak pro krátkodobé ubytování 4 osob, tak pro dlouhodobé ubytování páru. Do apartmánu se lze dostat buď po schodišti, nebo pohodlně výtahem. Z předsíně se vchází do koupelny a obývací části, ze které se jednoduše dostanete do ložnice. Prostorná ložnice umožňuje zařízení vestavěnou skříní přes celou stěnu a umístění dvojlůžka. V obytné místnosti se nachází kuchyně, jídelní stůl u okna a prostor pro rozkládací pohovku s TV sestavou. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a otopným žebříkem.

Nabízíme Vám možnost koupě vybaveného pravého horského apartmánu o dispozici 2+kk a celkové ploše 41 m2 včetně parkovacího stání a sklepní kóje. Jde o nejlepších lokalitu v centru Janských lázních i v celých Krkonoších, do apartmánu přijedete na lyžích přímo ze sjezdovky. Pokud jste milovníci lyžování, našli jste to pravé místo přímo na sjezdovce! Do apartmánu se lze dostat buď po schodišti, nebo pohodlně výtahem. Z předsíně se vchází do koupelny a obývací části, ze které se jednoduše dostanete do ložnice. V prostorné ložnici naleznete vestavěnou skříň přes celou stěnu a dvojlůžko. V obytné místnosti se nachází kuchyně, jídelní stůl u okna a prostor pro rozkládací pohovku s TV sestavou. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a otopným žebříkem. Apartmán je kompletně zařízený. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Prohlídky jsou po domluvě možné i o víkendu.

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.