1. nadzemní podlaží
Apartmán 104

Dispozice

3+KK

Plocha

86,28 m2

Cena (bez DPH)

na dotaz

Stav

Volný
Apartmán 104 o dispozici 3+kk je přístupný v severní části objektu. Díky tomu se nachází pouhých pár metrů od lanovky. V apartmánu se nachází zádveří, dvě ložnice, obytný prostor, koupelna a WC. V zádveří je připraven prostor pro vestavěnou skříň. Ložnice s okny na západ jsou určeny pro ubytování 4 až 5 osob. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, dvěma umyvadly a otopným žebříkem. Na samostatném WC je malé umyvadlo se sprškou. Obytná místnost s propojenou kuchyní, jídelnou i sezením představuje ideální místo pro trávení volného času celé rodiny. Díky oknům podél celé fasády je obývací pokoj světlý a vzdušný, aniž by bylo dotčeno soukromí.

Fotogalerie

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat.

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.