1. nadzemní podlaží
Apartmán 104

Dispozice

3+KK

Plocha

86,28 m2

Cena (včetně DPH)

--

Stav

Stav

Apartmán 104 o dispozici 3+kk je přístupný v severní části objektu. Díky tomu se nachází pouhých pár metrů od lanovky. V apartmánu se nachází zádveří, dvě ložnice, obytný prostor, koupelna a WC. V zádveří je připraven prostor pro vestavěnou skříň. Ložnice s okny na západ jsou určeny pro ubytování 4 až 5 osob. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, dvěma umyvadly a otopným žebříkem. Na samostatném WC je malé umyvadlo se sprškou. Obytná místnost s propojenou kuchyní, jídelnou i sezením představuje ideální místo pro trávení volného času celé rodiny. Díky oknům podél celé fasády je obývací pokoj světlý a vzdušný, aniž by bylo dotčeno soukromí.

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.