Podkroví
Apartmán 301

Dispozice

4+KK s terasou

Plocha

127 m2 + terasa (36 m2)

Cena (včetně DPH)

na dotaz

Stav

Stav

Apartmán 301 je se svou dispozici 4+kk jedním ze tří největších apartmánů v objektu Villa Centra. Pro zajištění maximálního soukromí je tento apartmán nacházející se v podkroví přístupný výtahem. Tato jednotka je jako jediná charakteristická svým panoramatickým výhledem na východ, jih i západ. Pohled na krásné údolí Janských lázní obklopených horami si můžete vychutnat nejen díky pásovým oknům, ale i z prostorné privátní terasy. V předsíni je navržena nika vyhrazená pro vestavěnou skříň. V chodbě je vstup do praktické komory a na samostatné WC s malým umyvadlem. V koupelně pro děti i pro rodiče jsou umístěna dvě umyvadla, WC s bidetem a sprchový kout, nebo vana.

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat:

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.