Podkroví
Apartmán 301

Dispozice

4+KK s terasou

Plocha

119,10 m2

Cena (bez DPH)

na dotaz

Stav

V jednání
Apartmán 301 je se svou dispozici 4+kk jedním ze tří největších apartmánů v objektu Villa Centra. Pro zajištění maximálního soukromí je tento apartmán nacházející se v podkroví přístupný výtahem. Tato jednotka je jako jediná charakteristická svým panoramatickým výhledem na východ, jih i západ. Pohled na krásné údolí Janských lázní obklopených horami si můžete vychutnat nejen díky pásovým oknům, ale i z prostorné privátní terasy. V předsíni je navržena nika vyhrazená pro vestavěnou skříň. V chodbě je vstup do praktické komory a na samostatné WC s malým umyvadlem. V koupelně pro děti i pro rodiče jsou umístěna dvě umyvadla, WC s bidetem a sprchový kout, nebo vana.

Fotogalerie

Chcete vědět více o projektu Villa Central? Neváhejte se zaregistrovat prostřednictvím formuláře. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Mohlo by vas zajímat.

Interiér

Objevte krásu interiéru.

Aktivity

Objevte krásu života.

Lokalita

Objevte krásu přírody.

Projekt

Objevte krásu architektury.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.