Interiér
Interiér apartmánů byl navržen ve dvou základních variantách „Klasik“ a „Klasik plus“. Každá varianta nabízí výběr z mnoha barev a vybavení. Je jen na vás, zda si vyberete z vizualizací zpracovaných architektem, nebo si navrhnete svůj vlastní originální interiér. Při řešení klientských změn nabízíme individuální přístup. K dispozici vám bude architekt. Při včasné koupi bytu je možné individuální řešení interiéru v luxusním provedením. V ceně je základní velikost kuchyně, kterou lze na základě vašich požadavků změnit a zvětšit. Koupelnové skřínky, zrcadla a další nábytek lze pořídit za příplatek.

Interiér “Klasik”

Standard Klasik je v ceně apartmánu. V interiéru byly zvoleny trvanlivé a odolné materiály. Jedná se o spojení moderních prvků s nadčasovou bílou barvou. Zvolením jedné základní barvy můžete ovlivnit vzhled apartmánu. Tato barva se bude opakovat například na koupelnovém obkladu, rámečku vypínačů nebo na otopném žebříku. Interiér tak získá svůj osobitý design.

Interiér “Klasik Plus”

U každého bytu je možné zvolit za příplatek interiér ve vyšším standardu. Zvolené materiály vám zaručí opravdový prožitek z horského prostředí. V interiéru naleznete dřevěné podlahy a dveře z masivu. V koupelnách budete mít na výběr z velkoformátových obkladů v dekorech kamene, dřeva či betonu.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.