Vnitřní dispozice
Ve Ville Central, jejíž údržbu zajišťuje správce, se nachází pouze 11 apartmánů, z nichž téměř každý má jinou dispozici. Některé apartmány jsou vybaveny wellness zázemím (sauna nebo vířivka). Samozřejmostí jsou parkovací stání v suterénu, ze kterých se dostanete výtahem. Některá garážová stání jsou nadstandardně velká a nabízí i prostor pro zavěšení jízdních kol. V garážích je rovněž příprava pro napájení elektromobilu. U vstupu do objektu je společná lyžárna vybavená uzamykatelnými boxy na lyže a radiátorem na usušení lyžařských bot. Na lyžárnu navazují sklepní koje, které jsou určené pro uložení dalšího sportovního vybavení.

Nadstandartní řešení

Vnitřní společné prostory tvoří velmi vzdušná a pohodlná schodiště. K dispozici je mimo jiné společná pračka a sušička. V jednotlivých apartmánech nechybí ani designové radiátory, kterými budete rychleji regulovat teplo než podlahovým topením a ještě na nich usušíte od sněhu promoklé oblečení.

V apartmánech byly zvoleny trvanlivé materiály s ohledem na budoucí využití. V každém apartmánu jsou navrženy úložné prostory a sociální zázemí pro maximální pohodlí. V koupelnách je podlahové topení. Většina apartmánů má koupelnu se dvěma umyvadly, velkým sprchovým koutem, bidetem a odděleným WC.

Villa Central

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Villa

Apartmány

Interiér

Lokalita

Aktivity

Projekt

O projektu

Výstavba

Architektura

Technický popis

© 2018 Villa Central. Všechna práva vyhrazena.